استروئید شناسی

سوپر پروهورمون و نگهدارنده حجم عضلات ( MUSCLE DYNAMIC  )

این ترکیب استثنایی حاوی HMB است که باعث عضله سازی و نگهدارندگی قوی عضلات می شود. همراه DHEA و اندرستندیرون تری تستسترون به همراه ریبولاوین و الفالیکوئید اسید، ZINC منیزیم، 6B پنج ترکیب دیگر است. یک ترکیب جهت کسانی که در نگهداری عضلات و عضله سازی همیشه مشکل دارند و پس از افزایش حجم عضلانی بلافاصله ( مخصوصا اگر با استروئید باشد ) با کاهش عضله همراه می شوند. در نتیجه زحمات چندین ساله خود را از دست می دهند. این برای ورزشکارانی که همیشه خواهان بدنی عضلانی و آماده می باشند تهیه شده است و با مصرف ترکیب فوق نگرانی از جهت تحلیل عضلانی نخواهند داشت. طریقه مصرف : 2 عدد قبل از تمرین، 2 عدد بعد از تمرین، یک عدد قبل از خواب

چربی سوز- انرژی زا- از بین برنده آب زیر پوست ( HOODIA COMPLEX  )

ترکیب فوق آخرین تکنولوژی ساخت چربی سوز است. بدین صورت که افرادی که از افزایش وزن رنج می برند، در هنگام کاهش وزن با مسئله جدیدی مواجه می شوند و که آن آبدار شدن فرم عضلات می باشد که باعث عدم فرم و حالت عضلات است که مخصوصا شکم و پشت بازوها به صورت آویزان می باشد. ترکیب فوق شامل سه ماده :کریمیوم ، پودر کاکائوس ، تئوبرومین علاوه بر 9 ماده دیگر است و باعث می شود آب زیر پوست کاملا از بدن برود و فاصله ای که با آب شدن چربی هایی که به وجود آمده را از بین می برد.

با وجود ماده هایی به نام CRENTEA  یا چای سبز و L-THEEANINE , MJGNOLIA  این که این سه ماده چربی سوز و افزایش دهنده متابولیسم هستند BANABA , CAGGUL  که باعث می شود که در حین رژیم لاغری که مصرف قندها و کربوهیدرات کربن کم می شود و این مواد حیات بخش انرژی را یا سوزاندن چربی ها افزایش می دهند و باعث نشاط و سرزندگی در حین کاهش وزن می شود.

مسئله ای که 90 درصد باعث می شود افراد از رژیم لاغری دست بردارند، همین کاهش انرژی و بی حالی می باشد، به این مسئله توجه خاصی نموده است.

طریقه مصرف: یک عدد قبل از تمرین ، یک عدد بعد از تمرین، یک عدد با صبحانه

مشاوره استروئید

برو بالا