مشاوره بدنسازی

برنامه تمرینی حرفه ای

یا تصویر نحوه انجام تمام حرکات در این برنامه تمرینی موجود است؟ بله، ما از هر حرکت دو تصویر واضح قرار داده ایم که نحوه انجام دقیق آن حرکت را به شما می آموزند.

برنامه تمرینی حرفه ای: اکنون زمان آن رسیده است که همانند حرفه ای ها تمرین کنید. پس از طی دو سطح قبلی، شما به برنامه تمرینی حرفه ای می رسید. تمرینات این سطح بسیار حرفه ای

  • در این برنامه تمرینی باید شش روز در هفته تمرین کرده و این کار را به مدت ۴ الی ۸ هفته ادامه دهید. توضیحات بیشتر در فایل قرار دارد.

با توجه به توضیحات بالا، شما در هر سطحی که باشید می توانید با این برنامه تمرینی به عضلاتی حجیم و قوی دست پیدا کنید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که در این برنامه تمرینی به همه جوانب یک برنامه بدنسازی اصولی دقت شده است.

کافیست فایلی را که برای شما قرار داده ایم، با تلفن همراه، تبلت یا رایانه خود دانلود کنید و بلافاصله تمرینات را شروع نمایید. استفاده از این فایل به هیچ نرم افزار خاصی نیاز نداشته و بر روی تمام دستگاه ها قابل استفاده است.

ممکن است سوالاتی در رابطه با این برنامه تمرینی داشته باشید که در ادامه به بررسی و پاسخ به آن ها می پردازیم.

سوالاتی که ممکن است برای شما هم ایجاد شوند:

۱- آیا این برنامه تمرینی بر حسب جنسیت است؟ خیر، این برنامه تمرینی برای آقایان و بانوان قابل استفاده می باشد.
۲- آیا تمام توضیحات لازم برای انجام تمرینات، در فایلی که دانلود می کنیم وجود دارد؟ بله، ما تمام توضیحات لازم را در فایلی که دانلود می کنید، قرار داده ایم و شما به هیچ راهنمای دیگری نیاز نخواهید داشت.
۳- آیا تصویر نحوه انجام تمام حرکات در این برنامه تمرینی موجود است؟ بله، ما از هر حرکت دو تصویر واضح قرار داده ایم که نحوه انجام دقیق آن حرکت را به شما می آموزند.
۴- من قبلا بدنسازی کار کرده ام، آیا باید از سطح مبتدی شروع کنم؟ اگر فکر می کنید از آمادگی جسمانی کافی برخوردار هستید، از سطح متوسط شروع نمایید، اما پیشنهاد ما این است که برای دریافت نتایج بهتر، از سطح مبتدی شروع کنید.
۵- این برنامه تمرینی بدنسازی بر روی چه دستگاه هایی قابل استفاده است؟ فرمت فایلی که دانلود می کنید PDF است. این بدان معناست که بر روی تمام دستگاه های موبایل، تبلت و رایانه، اعم از اندروید، آیفون و ویندوز، قابل استفاده می باشد.
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا