مشاوره بدنسازی

سالم ترین استروئید در بدنسازی

یکی از بهترین و سالمترین استروئیدهای بدنسازی پریموبلان میباشد که برای حجم خشک عضله با کیفیت فوق العاده موثر میباشد

«پريموبولان دپو» نام تجارتي داروي توليدي کمپاني شرينگ است که به صورت آمپولهاي 50 ميلي گرم در 1 سي سي توليد و عرضه مي شود. نمونه هاي اروپايي اين محصول نيز به صورت آمپولهاي 100 ميلي گرم در سي سي به بازار عرضه مي گردد. اين دارو را به واقع مي توان سالم ترين و سازگار ترين استروئيد تزريقي با بدن دانست که به هورمونهاي جنسي زنانه تبديل نشده و خواص آنابوليکي آن در قياس با خواص آندروژنيکي آن نيز بسيار بالاست. از همه مهمتر مي توان گفت که اين دارو براي کبد سمي نيست.هم زنان و هم مردان ورزشکار مي توانند از اين دارو استفاده کنند. دز مصرف نرمال و متوسط اين دارو براي مردان در حدود x الي y ميلي گرم در هفته توصيه شده است. همانگونه که ذکر شد اين دارو تنها دارو و تنها استروئيد تزريقي است که با رژيمهاي غذايي کم کالري و کم قند سازگاري کامل دارد. از اين رو مي توان اين دارو را در دوره هاي کات نيز به کار گرفت و از آن استفاده کرد.
مصرف ترکيبي اين دارو به همراه ديگر استروئيدهاي خوراکي و تزريقي از تاثير منفي اين داروها بر بدن و از شدت احتباس آب و املاح کاسته و آثار آنابوليکي آنها را نيز تشديد نموده و سفتي و خشکي عضلات را تضمين مي کند. به همراه اين دارو مي توان از داروهايي نظير: «اومنادرن»، «سوستانون»، «سي پيونات»، و «پروپيونات» نيز استفاده نمود.
اين دارو در تقويت سيستم ايمني بدن نيز موثر بوده و در درمان بيماران مبتلا به ايدز و يا ديگر بيماريهاي تحليل برنده عضلات و تضعيف کننده سيستم ايمني بدن از آن استفاده مي شود.
اين دارو به صورت آمپول هاي 1 ميلي ليتري که هر ميلي ليتر از آن شامل 100 ميلي گرم داروي اصلي است، تهيه و توليد مي شود. دز معمول و متوسط مصرف اين دارو در حدود w الي x ميلي گرم در هفته است اما ورزشکاران رشته هاي قدرتي که بردباري کمتري براي رسيدن به حجم عضلاني مطلوب نيز دارند، از دزهاي y الي z ميلي گرم در هفته نيز استفاده مي کنند

معمولا عوارض جانبی ناشی از مصرف استروئیدها ، پریموبولان دیپوت را شامل نمی شود. البته احتمال بروز عوارض جانبی آندروژنی مثل چرب شدن پوست، آکنه ، افزایش رشد موی صورت و بدن و تشدید ریزش موی سر آقایان بسیار کم است .
پریموبولان دارای اثرات ملایم است و مشکلات هم با توجه به دوز مصرف دارو ظاهر می شوند. در واقع اثرات این استروئید ملایم طوری است که مورد توجه خانمها قرار دارد و بانوان می توانند با استرس کمتری از این دارو استفاده نمایند و کمتر نگران عوارض آندروژنی دارو باشند. بهتر است دوز مصرفی هفتگی خانم ها ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم باشد البته چون انواع خوراکی پریموبولان دوزهای پایین تری دارد برای خانمها بیشتر توصیه می شود .
خانمه می توانند این دارو را به همراه وینس ترول ۵۰ میلی گرم در هفته و یا اکساندرولون ۵ تا ۱۰ میلی گرم در روز استفاده کرده و از اثرات آنابولیکی بیشتری بهره مند شوند که البته باز هم باید به فعالیت آندروژنی توجه کرده و نگرانش باشید .
بویزه این موضوع زمانی صدق می کند که هر بار بیش از یک آنابولیک را مصرف کنید .توصیه می کنم دارو را با دوزهای پایین تری شروع کرده و بتدریج دوز را افزایش دهید تا بدن با عوارض دارو تا حدی آشنا شده و کنار بیاید ابته در هر صورت عوارض جانبی دارو را از جمله نامنظم شدن قائدگی و تغییرات میل جنسی را تجربه خواهید کرد.

دوز مصرف هفتگی موثر برای آقایان ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی گرم است و ورزشکار به راحتی می تواند با اثرات قابل توجه آن در رشد عضلات مواجه شود .آقایان ورزشکار در مقابل دوز هفتگی ۲۰۰ میلی گرم واکنش نشان می دهند اما مصرف کنندگان معمولی که می خواهند به اثرات آنابولیکی بیشتری دست یابند ، اغلب دوز بالاتری را تزریق می کنند.
گاهی اوقات مشاهده می کنیم ورزشکار پرورش اندام از دوز هفتگی ۶۰۰ الی ۸۰۰ میلی گرم (۶ تا ۸ آمپول ۱۰۰ میلی گرم ) استفاده می کند و از اثرات مثبتش برخوردار می شود.
البته زمانی که دوز مصرف این قدر بالا می رود عوارض جانبی آندروژنی تشدید می شود اما در اکثر موارد ورزشکار به راحتی می تواند این عوارض را تحمل نماید.

بعلاوه آقایانی که در رشته پرورش اندام فغالیت می کنند پریموبولان را با استروئیدهای قوی تر دیگری ترکیب می کنند تا به اثرات بیشتر و سریعتر دست یابند . زمانی که تحت رژیم غذایی و یا مرحله کات عضلات هستید ، می توانید یک آندروژن آروماتیز نشده مثل ترن بولون را به دوره مصرف پریموبولان اضافه کنید .
در این صورت یک ترکیب آندروژنی قوی ایجاد می شود که به افزایش حجم و سفتی عضلات کمک می کند . در ضمن می توانید استروئید آنابولیک دیگری مثل وینسترول را به این دوره اضافه کنید.باز هم نتیجه چنین ترکیبی عبارت است از : افزایش قابل توجه حجم و سفتی عضلات .

این دارو به ۲ نوع تزریقی و خوراکی وجود دارد :
پریمو بولان یکی از استروئید های آنا بولیک است که دارای نسخه های قدیمی مسترون نمی باشد. در واقع ،چنان چه شما بتوانید به آسانی متوجه آنابولیک بودن آن شوید: نسبت هورمون در نما ی عرضی ، آن یک استروئید خیلی ضعیف به نظر میرسد ولی در واقع قویترین استروئید نسبت به مسترون در هردو مشاهده است.
ما نمی دانیم کسا نی که هر دو ترکیب دارویی رادر یک دُز مشابه مصرف می کردند چه کسانی بودند .
شاید مادر مورد اینکه شما نتایج مشابهی از آنها گرفته اید توجیه شویم ،
واین در هنگامی است که شما مشاهده می کنید که شما در حال مصرف دارویی می باشید که زیاد اثر بخش نیست واین همان پریمو بولان قابل تزریق است (که دارای یک زنجیره ی خیلی طولانی از انانتات استرمتصل به آن است ).
در حقیقت ،ما فکر میکنم که قسمتی از دلایل تعداد زیادی از مصرف کنندگان پریمو بولان ناامید شدن ومأیوس شدن
از این است که آنها از استفاده ی کافی از آن محروم میشوند . از ساختار شیمیایی آن وآنابولیک یعنی نسبت اندروژنیک می توانیم فرض کنیم که نسبت به مسترون تاثیر کمتری دارد.
هر چند که به علت داشتن استر[در نسخه قابل تزریق ان ***[ به مدت ۱۲ هفته برای به نتیجه کامل رسیدن دارد.هنگامی که شما mgs400ازاین ماده را برای ۱۲هفته مصرف کنید شاید مجبور باشید ۵۰۰دلار خرج کنید وبرای شما هزینه بردار است.
برای مشاهده آسان است که چرا تعداد بسیاری از مردم سعی میکنند از این دارو کمتر استفاده کنند چون ازنتایج آن مأیوس شده اند .از طرفی دیگر ،رقابت های زیادی بین بدنسازان در مصرف پریموبولان وجوددارد، آنها نمی توانند رژیمی بدون آن داشته باشند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا